ceník služeb:

DIAGNOSTIKA PC (max. 15 min.)               ZDARMA
Zjištění rozsahu problému a cenová nabídka opravy.
MALÁ OPRAVA (rychlá pomoc)                     290,-
drobné opravy, instalace ovladače, instalace a nastavení legálně zakoupeného software, instalace tiskárny, skeneru, různých externích usb a firewire zařízení, rychlá konfigurace a optimalizace systému, oprava do cca 30 minut
STŘEDNÍ OPRAVA (delší zákrok)                    490,-
časově neomezená oprava pro jeden servisní úkon – např. zrychlení startu a běhu Windows, záloha Vašich důležitých dat, odvirování pc (od malware, spyware, virů, root kitů, trojských koní atd.), instalace aktualizací Windows, kompletní instalace ovladačů HW komponent PC, pokud máte Windows bez dalších aplikací nutných pro každodenní práci, tak Vám nainstalujeme balík potřebných programů (jako jsou např. prohlížeč fotek, přehrávač hudby a videa, správce souborů, kancelářský balík office, antivirus a další podle přání)
MAXIMÁLNÍ SERVIS (generálka pc)               990,-
časově neomezená oprava zahrnující v sobě více servisních úkonů – např. při těžkém zavirování a nevratném poškození operačního systému Windows, provádíme zálohu Vašich důležitých dat, odvirování, přeinstalování Windows, instalaci ovladačů HW a instalaci balíku potřebných programů (jako jsou např. prohlížeč fotek, přehrávač hudby a videa, správce souborů, kancelářský balík office, antivirus atd.), obnovu Vašich důležitých dat, rozdělení, sloučení, zvětšení, zmenšení oddílu na hdd atd., nastavení zálohování dat, optimalizaci a konfiguraci Windows pro bezproblémově hladký a rychlý chod počítače.
MOŽNOSTI PLATBY:

Bankovním převodem na účet: 1020658947/6100
Platbou na náš účet na kterékoliv nejbližší pobočce České pošty.

Variabilní symbol je uveden na Vaší vystavené faktuře.

Pokud problém s počítačem nevyřešíme, NIC NEPLATÍTE.

Neplátce DPH.